کامل نرین سایت مقاله و پروژه

احتمالا شیائومی می میکس ۲ اس دارای دوربین دوگانه باشد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

احتمالا شیائومی می میکس ۲ اس دارای دوربین دوگانه باشد

دسته بندی : مقاله تاریخ : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

یکی از سری های فوق العاده ی کمپانی شیائومی، سری می میکس می باشد که علاوه بر طراحی فوق العاده و حیرت انگیزش محبوب بسیاری از کاربران می باشد اما گوشی های این سری متاسفانه تاکنون از دوربین دوگانه بی بهره بوده اند ولی اخیرا تصویری منتسب به یکی از گوشی های این کمپانی به نام می میکس ۲ اس منتشر شده هست که نشان می دهد گویا این رویه تغییر نموده هست.

در تصویری که از شبکه اجتماعی Wibo منتشر شده هست شیائومی می میکس ۲ در کنار شیائومی می میکس ۲ اس قرار گرفته هست که مشاهده می کنیم دوربین اصلی این گوشی هوشمند به گوشه ی سمت چپ، بالا منتقل شده هست و دو سنسور با پیکربندی عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. علاوه بر این ویژگی، در مدل های پیشین عبارت MIX Designed by Xiaomi بر روی پنل پشتی حک شده بود که اکنون واژه ی MI نیز در ابتدای این عبارت قرار گرفته هست.

شیائومی می میکس 2 اس

همراه با این تصویر اطلاعات خاصی از این گوشی هوشمند ارائه نشده هست ولی بدنه ی براق آن حاکی از آن هست که مدل جدید این گوشی نیز از یک بدنه سرامیکی بهره می برد. از طرفی دیگر چندی پیش خبری مبنی بر بهره گیری این گوشی از سنسور در زیر صفحه نمایش منتشر شده بود که با این تصویر مشخص شد که سنسور اثر انگشت آن بر روی پنل پشتی گوشی جای گرفته هست.

هرچند ممکن هست این تصویر مربوط به نمونه ی اولیه بوده و محصول نهایی قابلیت ها و ویژگی های بیشتری را به کاربر ارائه دهد. قرار هست می میکس ۲ اس در تاریخ ۷ فروردین ۹۷ در چین رونمایی شود و همچنین احتمالا از پردازنده ی اسنپدراگون ۸۴۵ با ۶ یا ۸ گیگابایت رم نیز بهره ببرد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…