کامل نرین سایت مقاله و پروژه

استرالیا بهتر هست یا نیوزلند ؟

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

استرالیا بهتر هست یا نیوزلند ؟

دسته بندی : مقاله تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

استرالیا بهتر هست یا نیوزلند ؟ هر شخصی پیش از اینکه بخواهد به جایی سفر یا مهاجرت کند سعی می کنند اطلاعاتی در مورد مقصد بدست بیاورد و ارزیابی کند که آیا می تواند در چنین شرایطی حضور داشته باشد یا خیر.

استرالیا یا نیوزلند

استرالیا و نیوزلند جز مکان های هستند که سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا به آنجا سفر می کنند. در ادامه این پست سعی کرده ایم مقایسه کوتاهی بین استرالیا و نیوزلند انجام بدهیم که کدام برای مهاجرت و مسافرت بهتر هست؟

آب و هوا در استرالیا بهتر هست یا نیوزلند؟

در استرالیا و نیوزلند میتوان تنوع گیاهان و جانوری را دید. این کشورها از نظر زیبایی فوق العاده هستند بگونه ی که افراد زیادی همیشه به زیبایی از استرالیا و نیوزلند یاد می کنند می توان فاصله زیاد آنها را با دیگر نقاط جهان ، عوامل این زیبایی ها و تنوع ها دانست. استرالیا از نظر جمعیت و وسعت از نیوزلند بزرگتر می باشد و بخش های وسیعی از آن هنوز به صورت بکر باقی مانده هست و دست نخوره اند.

استرالیا

استرالیا دارای یکی از عجایب هفتگانه طبیعی جهان و سواحل بکر ، جانواران کیسه دار و … هست که همین موارد سبب شده تا استرالیا به عنوان یکی از زیباترین کشورها و غنی ترین ها به شمار بیاید.

نیوزلند از نظر آب و هوای دچار نغییرات زیادی هست به گونه ی که نمی توان به اساس کارشناسی هواشناسی آن را پیش بینی کرد.در این کشور جمعیت کمی به نسبت دیگر کشورها زندگی می کنند  و در بعضی از نقاط آن می توان بدون وجود هیچ آلودگی به نظاره ستاره ها نشست.

نیوزلند

اگر می خواهید در جایی زندگی کنید که بسیار پررونق هست و دوست دارید در هوای گرم و خشک و ساحلی باشید و همچنین بدون پرداخت هزینه به تماشایی زیبایی های کانگرو بروید پس استرالیا می تواند انتخاب بهتری نسبت به نیوزلند برای شما باشد اما اگر عاشق باران های زیاد ،رودخانه ها و بکرها ، گوشت های فراوان و طبیعت بکر هستید می توانید نیوزلند را انتخاب کنید.

هزینه زندگی در استرالیا بیشتر هست یا نیوزلند؟

استرالیا بهتر هست یا نیوزلند ؟ از نظر هزینه ها باید بدانید که استرالیا جز کشورهای گران به شمار می رود و برای زندگی و مهاجرت در آن باید هزینه های زیادی را صرف کنید و به اصطلاح پولدار باشید.مطالعاتی صورت گرفته که نشان میدهد سیدنی به عنوان سومین شهر پرهزینه در دنیا و ملبورن  به عنوان پنجمین شهر هست.

در مقایسه با استرالیا زندگی در نیوزلند هزینه های کمتری دارد و می توان گفت ارزان تر می باشد ، البته این ارزان بودن در مقابل استرالیاست و هزینه های نیوزلند در برابر دیگر کشورها ممکن هست زیادتر باشد.

برای تحصیل استرالیا را انتخاب کنیم یا نیوزلند؟

استرالیا بهتر هست یا نیوزلند ؟ از نظر تحصیل باید بدانید که استرالیا دارای بهترین دانشگاه های جهان را مانند دانشگاه سیدنی و دانشگاه مک کواری در خود داشته هست.اما اگر شما نیوزلند را برای تحصیلتان انتخاب می نمایید قطعا به شهرهای  اوکلند و یا ولینگتون سفر می کنید  و یا شاید به شهرهای کوچکی مثل دوندین و یا کرایسچرچ بروید.تحصیل در نیوزلند خود نیز مزیت های دارد که می توان به برنامه های کارآموزی بعضی از دانشگاههای آن اشاره کرد.

استرالیا و نیوزلند

در ادامه با زوم تک همراه شوید…