کامل نرین سایت مقاله و پروژه

افزایش سرعت اینترنت ایرانسل ۴g

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

افزایش سرعت اینترنت ایرانسل ۴g

دسته بندی : مقاله تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

افزایش سرعت اینترنت ایرانسل ۴g :  اگر می خواهید سرعت اینترنت خود را بالا ببرید می توانید از راهکارهای ساده زیر استفاده کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک محیط قرار گرفته اید که از اینترنت ۴جی پشتیبانی می کند ولی شما از سرعت آن رضایت نداشته باشد. روش های وجود دارد که به شما کمک می کند که افزایش سرعت اینترنت گوشی را به همراه داشته باشید.

۱) یکی از بهترین مرورگرها را انتخاب نمایید

شما می توانید از میان مرورگرهای اندروید بهترین مرورگر را انتخاب کنید که گوگل کروم یکی از بهترین هاست. مرورگر کروم با همه ی دستگاههای اندرویدی تقریبا هماهنگ بوده و می تواند تجربه ی خوبی از وبگردی را به شما بدهد. این مرورگر درسایت های متفاوت قابلیت ذخیره سازی نام و پسوردهای مختلف را داشته هست ولی فراموش نکنید که حجم زیادی را اشغال می نماید پس می توانید از ابزارهای که قابلیت مدیریت حافظه را دارند ، استفاده نمایید. شما می توانید به وسیله این سرویس حتی دیگر اپ های نصب شده را از نظر مصرفی کنترل کنید.


مقاله مرتبط : تنظیمات اینترنت همراه


۲)Cache را پاک کنید

Cache از جمله مواردی هست که سبب خواهد شد سرعت اینترنت آهسته شود. این مشکل در همه ی نسخه های قدیمی سیستم عامل ها تقریبا وجود داشته هست. اگر می خواهید این حجم بی استفاده را پاک کنید باید به منوی تنظیمات بروید و اپ های را که Cache دارند ، پیدا کنید و در تنظیمات درونی این اپ ها گزینه Clear Cache را کلیک کنید تا تمام کش ها پاک شوند.

۳)بارگذاری عکس ها را غیرفعال کنید

اگر می خواهید سرعت اینترنت زیادتر شود می توانید فعال سازی تنظیمات Text-Only را انجام بدهید تا دیگر زمانی برای بارگذاری تصویرها صرف نگردد و تنها متن ها را مشاهده کنید.

۴)اپ های جاگیر و بی استفاده را حذف نمایید

آپ های بسیاری وجود داشته که در پس زمینه فعال می باشند و سبب می شوند که حجم زیادی مصرف می گردد. سعی کنید هر برنامه ی را که استفاده نمی کنید به صورت کامل پاک کنید.