کامل نرین سایت مقاله و پروژه

پیام رسان ایرانی سروش

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

پیام رسان ایرانی سروش

دسته بندی : مقاله تاریخ : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

پیام رسان ایرانی سروش : یکی از اپلیکیشن های ایرانی که نامش در دوره فیلترشدن تلگرام بیشتر به گوش شنیده شد ، پیام رسان ایرانی سروش بود. این پیام رسان توسط دانشجویان دانشگاه شریف طراحی تولید شده هست.

این برنامه می تواند برای تلگرام به عنوان یک رقیب شناخته شود چون همه ی سرورهایش در درون خود کشور هست و کاملا بومی می باشد. در این اپلکیشن شما می توانید امکانات جذاب و جالبی را در اختیار داشته باشید که بسیار جامع و کامل می باشند. می توان اینگونه گفت که اپلیکیشن سروش واقعا امکانات منحصر به فردی داشته هست و می تواند نظر کاربران را به خود جذب کند.


مقاله مرتبط : پیام رسان های ایرانی


پیام رسان سروش

این برنامه مسنجر و شبکه اجتماعی از امکانات پیشرفته ی برخوردار بوده که توانسته به عنوان یک رقیب جدی برای واتس اپ ، تلگرام و… باشد البته اگر سروش مثل هایک و سیگنال با استقبال روبرو شود.

سروش همه ی امکاناتی که نیاز هست یک پیام رسان داشته باشد را در اختیار دارد که مهم تر از همه رایگان بودن آن می باشد و به حدی کار با آن راحت و اسان هست که هر کاربری می تواند از آن استفاده کند . البته دارا بودن زبان فارسی در این برنامه را فراموش کنید و چیدمان جالب و رنگ بندی های زیبایی که نظر هر کسی را به خود جذب می کند. در این پیام رسان تا حد قابل توجهی به امنیت دقت شده هست و همین موضوع سبب شده تا ویژگی های مثل ایجاد فروشگاه یا خرید و فروش درون برنامه ی در ان قرار بگیرد.


مقاله مرتبط : پیام رسان های ایرانی ، سریع و ایمن


شما به اسانی می توانید در این اپیکیشن یک فروشگاه مجازی بسازید و به فروش محصولاتتان بپردازید و به وسیله خود برنامه از پرداخت مستقیم استفاده نمایید.

همانطور که اشاره کرده ایم این برنامه امکانات واقعا زیادی دارد که به دلیل قرار گیری سرورها در درون کشور ، خرید و فروش با امنیت زیادتری در این برنامه انجام می گردد. با امکان ارزش افزوده این برنامه ، روزانه به اطلاعاتی که علاقه مند هستید  از کانال های متفاوت جمع اوری شده و در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بعضی از امکانات سروش

  • ایجاد کانال
  • پشتیبانی از انواع فرمت فایل ها
  • تماس صوتی به صورت رایگان
  • ایجاد گروه
  • امکان ساخت فروشگاه مجازی
  • سرویس اوقات شرعی
  • امکان پاسخ دهی و لایک در کانال
  • و …

برای دانلود نرم افزار سروش برای گوشی کلیک کنید.

دانلود نرم افزار سروش برای دسکتاپ